16 Şubat 2012 Perşembe

Taşlar

Yaşadığınız yerdeki negatif enerjiyi dışarı atmak ve pozitife çevirmek için, yarı değerli taşlarla uygulamalar yapabilirsiniz.Tüm dünyada alternatif tıp olarak değerlendirilen taşlar yardımıyla, yaşadığınız yerdeki kötü enerjiyi dışarı atabilmenin yolu var. Evde kullanabileceğiniz taşlar ise şöyle listeleniyor:

Amatis: Negatif enerjiyi çeker. 3-4 günde bir yıkanmalı ve kendi kendine kurumalı. Cam kavanozun içine koyacağınız su ve kaya tuzu da aynı etkiyi yapar. Onu da 3-4 günde bir değiştirmelisiniz.
...
Yeşim: Yeşim ve turkuaz taşların hemen hepsi bolluk ve bereket getirir.

Akik: Sağ kolunuzun üst kısmında bilezik gibi taşırsanız yaratıcılığınız, üstünüzde taşırsanız başarınız artar.

Pembe Kuvars ve Amatis: Küvete koyun, 20 dakika bekletin. İçine adaçayı ilave edip, küvetin etrafında mum ve tütsü yakın ve 20 dakika küvette kalın. Arınma banyonuzu yapmış olacaksınız.

Kırmızı taş: Evinizdeki durağan enerjiyi hareketlendirir.

Çöl Gülü Taşı: Sakin enerji sağlar. Çok hareketli ve kavgalı ortamlar için idealdir.

Kuvars: Ucunu bilgisayara bakacak şekilde koyarsanız, manyetik enerjiyi dengeler.

Dumanlı Kuvars: Barış taşı. Evde oluşturacağınız kutsal köşeye koyabilirsiniz.

Zenginlik Kesesi: Para kesesi, yeşil bir kesenin içine ay taşı, akik taşı ve kantaşı koyup, evine dört tarafına yerleştirir ve bir tanesini de yanınızda taşırsanız, bol para gelmesini dileyebilirsiniz.

Mor Kese: Yıldızı düşük kişiler için, mor bir kesenin içine kuvars, apaçi ve ay taşı koyulmalıdır.

Turuncu Kese: Şans kesesi için, yeşim taşı, solalit taşı koyulmalıdır. Özellikle iş görüşmelerine giderken yanınıza alın.

Önemli Bilgi: Taşları kullanmadan önce, aldığınız taşı toprağa gömün, negatif enerjisi gitsin diye yıkayın. O gün kısa bir süre güneşte bırakın kendi kendine kurusun. Bir gece siyahın kesenin içinde ay ışığında bırakın, fakat dolunay da bırakılması tercih edilir. Sebebi ise 4 elementi barındırmasıdır. Ertesi sabah sol elinizde enerjinizle yüklüyorsunuz, sonra sağ elinizle alıp ne için kullanmak istiyorsanız ona niyet ederek kullanabilirsiniz.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder